Şartlar

Mimarlık.org sitesini ziyaretiniz ve kullanımınız burada yer alan koşullara tabiidir.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır.

Bu sitede yer alan sorular, testler , nasıl yapılır anlatımları, teknik konu paylaşımları ve denemelerin bir kısmı doğrudan ziyaretçilerimizin kendileri tarafından, sitede yayınlanmaları için kayıt edilmiştir. Diğer sorular, testler ve denemeler ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve soruları çözen veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir.

Mimarlık.org Testleri içerisinde yayımlanan sorular internet ortamından derlenen ve telif hakkı içermeyen sorulardan oluşmaktadır. Ayrıca herkese açık erişimi serbest olan Üniversite sorularından oluşmaktadır.

Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz. Mimarlık.org’da yer alan içerik ve dökümanların başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler dosya ve içeriklerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir.

Mimarlık.org’a içerik gönderen kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, söz konusu ziyaretçilerin Mimarlık.org’da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

Mimarlık.org sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Mimarlık.org da yer alana ve telif hakkı ihlaline neden olana bir içeriği veya kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

Mimarlik.org’da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, metodların, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Mimarlık.org’a aittir. Bu materyaller her ne sebeple olursa olsun kopyalanamaz. Kopyalanların bu yazıya istinaden taraflarına açılacak olacak davalarda hükmen karşı tarafa tazminat ödemekle mükellef olduğunu kabul etmiş sayılır.

Mimarlik.org e-posta aboneliği formuna kendi istek ve rızasıyla e-posta adresini yazarak kayıt olan kişiler e-posta adreslerinin sistemimizce kayıt edilmesini onaylamış sayılmaktadır.

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Kayıt olmak için aşağıdaki bilgileri doldurun

Parolanızı alın

Parolanızı sıfırlamak için e-posta adresinizi ya da kullanıcı adınızı girin.